Prodej bytu 3+kk 83 m² Králův Dvůr

Cena: 4 990 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují koupi bytové jednotky 3+kk v prvním patře zrekonstruovaného domu v centru Králova Dvora. Netradiční dispozice bytu s pokoji orientovanými na západ. K bytu patří podíl na zahradě za domem a možnost užívání parkování ve dvoře přes ulici. Na zahradě je možné využít posezení nebo přístřešek pro kola.

V blízkosti domu najdeme obecní úřad, park, polikliniku, množství obchodů, přehradu, sjezd z dálnice, autobusovou zastávku pro spojení s Prahou a Královédvorský zámeček, kde se koná množství kulturních akcí.

V bytě je vlastní elekrokotel. Budoucího majitel může díky energetické šetrnosti nově zrekonstruovaného domu počítat s velmi nízkými měsíčními náklady.

Na vyžádání zašleme virtuální prohlídku bytové jednotky.

V případě zájmu nabízíme možnost financování hypotečním úvěrem za nevýhodnějších podmínek, případně financování bez prokazování příjmů.

PENB není společenstvím vlastníků vypracovaný, proto bude nahrazen výpisem energií za poslední tři roky. Ev. číslo: 26417.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 83 m² Králův Dvůr

Květen 31st, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.