Prodej bytu 3+kk 65 m² Praha 4

Cena: 5 990 000 Kč, Zprostředkujeme Vám Nabízíme Vám výjimečný byt 3+kk na ulici Nuselská v Praze – Michlích, nedaleko tramvajové zastávky Pod Jezerkou, který je po celkové rekonstrukci a je připraven na nového majitele. Jestliže chcete bydlet “v novém” a opravdu moderně, tato nabídka je určena přesně pro Vás. Rekonstrukce bytu zahrnovala nové podlahy, nové rozvody elektřiny a vody, výměnu interiérových dveří, snížení stropů v celém bytě a osazení moderními LED osvětlovacími prvky, které jsou moderní a úsporné. Na nového majitele také čeká úplně nová koupelna se sprchovým koutem, nová kvalitní dlažba v koupelně i na chodbě bytu a v neposlední řadě také zbrusu nová kuchyňská linka s moderními spotřebiči podle aktuálních trendů. Myčka, lednice, digestoř, elektrická či mikrovlnná trouba a další spotřebiče – vše úplně nové a v prémiové kvalitě, takže budou novému majiteli sloužit po mnoho let.

Technické informace a dispozice bytu

Nyní se zaměříme na pár technických detailů a důležitých parametrů. Byt 3+kk je v osobním vlastnictví a nachází se ve 2. nadzemním podlaží tichého a klidného domu. Bytová jednotka sestává z praktické kuchyně (12,9m²), prvního pokoje (16,5m²) a druhého, o něco většího pokoje (18,5m²), dále z předsíně (9,8m²), koupelny s WC (4,2m²) a sklepa (2,6m²) – jehož plocha se ovšem nezapočítává do celkové podlahové plochy bytové jednotky. Orientace jednotky je na západ. Celková podlahová plocha bytu tedy činí 61,9 m².

Nového majitele jistě potěší nízké měsíční náklady na úrovni 2.661 Kč vč. fondu oprav. K této částce stačí pouze přičíst spotřebu elektřiny a dostaneme se na velmi rozumné peníze.

Prohlídka bytu

Ze vstupních dveří vejdete do chodby osazené kvalitní dlažbou. Po pravé ruce se nachází rekonstruovaná koupelna s WC. Vlevo potom narazíme na vzdušnou a prostornou kuchyň s příjemnými dispozicemi (místo pod oknem si přímo říká o umístění jídelního stolu) ze kterého přejdeme do většího pokoje, který může sloužit třeba jako dominantní ložnice. Do druhého pokoje se vstupuje z chodby po pravé straně – může se stát dětským pokojem nebo třeba pracovnou.

Okolí a dostupnost

V blízkosti domu se nachází kompletní občanská vybavenost – základní a mateřské školy, rozličné obchody a příjemné restaurace. Nedaleko sídlí Nuselská poliklinika, kterou doplňují další služby jako třeba lékárna, pošta, různorodé kluby či divadla. V okolí je taktéž mnoho míst, kde se dají provozovat sportovní a volnočasové aktivity – namátkou například Park Jezerka, Tyršův vrch nebo potok Botič. Skvělá dopravní dostupnost do centra města je zde samozřejmostí – tramvajová zastávka je vzdálena od domu pouhé 3 minuty chůze, autobusová zastávka dokonce 2 minuty. Za šest minut dojedete na stanici metra Budějovická, Kačerov nebo Pankrác. Dostupnější bydliště, kde by byl zároveň tolik žádaný klid jen tak nenajdete. Ev. číslo: 29027.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 65 m² Praha 4

Únor 11th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.