Prodej bytu 3+kk 46 m² Cheb

Cena: 1 974 000 Kč, Dovolujeme si Vám nabídnout byt v osobním vlastnictví 3+kk o rozloze 46 m2 + k bytu dále náleží sklep o rozloze 12,5 m2.

Byt se nachází v prvním patře s orientací obývacího pokoje na SZ a výhledem do zeleného dvoru, ostatní pokoje jsou s orientací na JV a výhledem na dětské hřiště. Jedná se klidnou část města Cheb.
Budova je ve velmi dobrém stavu, vnitřní prostory prošli rekonstrukcí. Samotný byt je v původním stavu ideální k rekonstrukci pro samotné bydlení nebo jako investiční byt. Tato skutečnost nabízí novým majitelům si byt zrekonstruovat dle svých vlastních představ.

Jedná se o byt s veškerou občanskou vybaveností. Byt se nachází ve vyhledávané lokalitě, která nabízí jak příjemné prostředí v klidné části města, tak veškerou vybavenost potřebnou pro život i sportovní a kulturní vyžití. Nejbližší Zastávka MHD (Riegerova) je pouhé 2 minuty chůze od bytu a v těsné blízkosti se také nachází společné vlakové a autobusové nádraží. Dále se v okolí bytu v dohodové vzdálenosti do 15 minut nachází Zimní stadion, obchodní centrum Dragon, lékárna, plavecký bazén, kino, mnoho restaurací a kaváren a mnoho dalšího. V okolí města je spoustu zeleně, která vybízí milovníky sportovních a rekreačních aktivit.

Lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám pomůže náš zkušený finanční poradce za aktuálně nejlepších podmínek na trhu a to vše zcela zdarma.

Pro více detailů a informací mě neváhejte kontaktovat.

Vřele doporučuji prohlídku. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 46 m² Cheb

Duben 7th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.