Prodej bytu 3+kk 153 m² Praha 5, Hlubočepy

Cena: 8 680 000 Kč, Vlastnictví: osobní
Dispozice: 3+kk
Celková plocha: 153,2 m2
Podlahová plocha: 98,7 m2
Podlaží: 4/5
Sklepní kóje: 38,2 m2
Typ budovy: cihla
Stav budovy: velmi dobrý
Stav jednotky: funkční
Parkování: ano
Zpevněná plocha: 16,3 m2

K nastěhování IHNED.

Příjemný funkční byt orientovaný na tři světové strany sever, jih a východ s dispozicí 3+kk ve 4. podlaží historického domu po citlivé proměně. V ceně je byt o celkové ploše 153,2 m2, ke kterému náleží i zpevněná plocha k parkování 16,3 m2 a vinný sklep o rozloze 38,2 m2.
Byt je prodáván ve funkčním stavu se všemi revizemi vhodný k rekonstrukci.

Barokní bytový komplex leží kousek od centra Prahy, i přes to si Hlubočepy zachovávají osobitý ráz starobylé obce, obklopené divokou krajinou skalisek a kopců. Dům je díky citlivé proměně připravený naplnit všechny představy o perfektním bydlení pro život v 21. století. Podílí se na něm i romantický parkový areál se zdobnými terasami a společnou zahrádkou, který nabízí zázemí pro odpočinek i tvoření. Nachází se na začátku přírodního parku Prokopské údolí. Pozoruhodná krasová oblast kombinuje kouzlo lesních porostů s velkolepými vápencovými a břidlicovými skalami. Ze zvrásněného vápence jsou složené také Barrandovské skály, zakomponované do zelené krajiny na druhé straně údolí.

Lokalitu charakterizuje i bezproblémová dopravní dostupnost, a to zejména díky autobusovým zastávkám, či železniční stanice Praha-Hlubočepy a tramvajové zastávky Hlupočepy. Též autem přes Hlubočepskou ulici napojenou na Barrandovskou radiálu.
Přírodní památky tu provází i příležitosti pro aktivní městský život.
Na dosah je nákupní centrum Nový Smíchov, kavárny, restaurace, ale i mateřská či základní škola.

Provizi neplatíte.

ARCHA realitní kancelář
PRAHA
Telefon: 608135458, 737851059
Email: archa-rk@seznam.cz
Dat.sch.: 4td8nr3
@ARCHA.realitni.kancelar
www.archa-rk.cz

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 153 m² Praha 5, Hlubočepy

Březen 31st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.