Prodej bytu 3+kk 143 m² Praha 8

Cena: 8 560 000 Kč, Nabízíme k prodeji byt 3+kk o velikosti 76 m2 s vlastní zahrádkou o velikosti 67 m2, situovaný v přízemí nového domu ve velmi lukrativní a vyhledávané části Prahy 8 – Karlín.

Jednotka bude sestávat z předsíně, koupelny s vanou a oddělenou toaletou, praktické komory s místem pro pračku, 2 ložnic a prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem a vstupem na již zmiňovanou zahrádku. Jednotka bude orientována na příjemný JZ, čímž bude příjemně prosvětlená.

Dům bude postavený v nízkoenergetickém standardu s průkazem energetické náročnosti budovy B – velmi úsporná.

V úrovni střechy se nachází společná terasa pro všechny obyvatele domu. V budově je technické zázemí, kolárna a místnost se sprchou pro mytí kol, kočárků či zablácených pejsků.
V domě je také recepce s denním provozem, nabízející služby hotelového typu.
V okolí je veškerá občanská i dopravní vybavenost. V okolí najdete spoustu restaurací a kaváren různého typu, obchody i obchodní centra, divadla, Forum Karlín, Galerie ale také třeba park Kaizlovy sady, Rohanský ostrov, Zahrádky Žižkov, Ostrov Štvanice, apod.
Cca 10 minut do centra města , autobus, metro i tramvaj cca 5 minut chůze.

K jednotce je možné dokoupit garážové stání i sklep za cca 400 000,-.
Nehradíte daň z nabytí nemovitosti 4%.
Vřele doporučuji. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 143 m² Praha 8

Duben 15th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.