Prodej bytu 3+kk 134 m² Hodonín

Cena: 7 650 350 Kč, Hledáte nadstandardní bytovou jednotku k blízkému nastěhování v Hodoníně? Na jedinečném místě a klidném místě? Avšak s velmi dobrou dostupností do centra města? Ideálně novostavbu?

Ve výhradním zastoupení majitele Vám zprostředkujeme koupi tří podlažní bytové jednotky o velikosti 3+kk na ulici Radniční v Hodoníně.

Jedná se novostavbu bytu s obytnou plochou 129 m2 s užitnou plochou 143 m2.

Zaujala Vás tato nabídka? Máte zájem pro prohlídku? Vám vyhovující termín prohlídky s kontakty na Vás (e-mail + tel. číslo) zasílejte na e-mail makléře, který Vás následně bude telefonicky kontaktovat.

Dispozice:
přízemí: předsíň, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a schodiště do patra (29 m2)
1.nadzemní podlaží: obývací pokoj, kuchyňský kout, schodiště do podkroví a lodžie (56 m2)
podkroví: koupelna s vanou, samostatná toaleta, dva pokoje s přístupem na terasu (58 m2)

Bytová jednotka má elektrické podlahové vytápění, jež se ovládá digitálním termostatem v každé místnosti samostatně. V každé pokoji v prvním nadzemním podlaží a podkroví je příprava pro instalaci klimatizační jednotky, které budou před předáním bytu o užívání novému majiteli instalovány. Součástí prodejní ceny je kompletně dokončená koupelna, položené podlahy, obložené schodiště, zábradlí, obložky s interiérovými dveřmi a parkovací stání před domem.

Možnost dokoupení garáže o velikosti 14 m2, která se nachází v přízemí bytového domu a je do ní přístup z ulice.

Okresní město Hodonín má kompletní občasnou vybavenost.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 134 m² Hodonín

Květen 26th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.