Prodej bytu 3+kk 116 m² Hodonín

Cena: 6 855 600 Kč, Hledáte nadstandardní bytovou jednotku k blízkému nastěhování v Hodoníně? Rádi byste si ji doladili dle svého přání? S vlastním parkováním u domu?

Ve výhradním zastoupení majitele Vám zprostředkujeme koupi tří podlažní bytové jednotky o velikosti 3+kk na ulici Radniční v Hodoníně.

Jedná se novostavbu bytu s obytnou plochou 108 m2 s užitnou plochou 116 m2.

Dispozice:
přízemí: předsíň, koupelna se sprchovým koutem a toaletou plus schodiště do patra (19 m2)
1.nadzemní podlaží: obývací pokoj, kuchyň, lodžie s balkónem (50 m2)
podkroví: pokoj, toaleta, koupelna s vanou, pokoj a lodžie. (47 m2)

Bytová jednotka má elektrické podlahové vytápění, jež se ovládá digitálním termostatem v každé místnosti samostatně. V každé pokoji v prvním nadzemním podlaží a podkroví je příprava pro instalaci klimatizační jednotky, které budou před předáním bytu o užívání novému majiteli instalovány. Součástí prodejní ceny je kompletně dokončená koupelna, položené podlahy, obložené schodiště, zábradlí, obložky s interiérovými dveřmi a parkovací stání před domem.

Bytový dům je napojen na teplené čerpadlo vzduch/vzduch. Je stavěn ve vysokém nadstandardu, kde je kladen důraz na nízkoenergetické bydlení.

Možnost dokoupení garáže o velikosti 14 m2, která se nachází v přízemí bytového domu a je do ní přístup z ulice.

Okresní město Hodonín má kompletní občasnou vybavenost.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 116 m² Hodonín

Květen 26th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.