Prodej bytu 3+1 97 m² Hradec Králové

Cena: 7 900 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej jedinečného slunného zděného bytu s lodžií o dispozici 3+1 o celkové výměře 97 m², který se nachází v klidné části Hradce Králové, ulice Mánesova. Byt prošel rekonstrukcí koupelny, sociálního zařízení, oken a dveří. Tudíž jsou v bytě již nové rozvody vody a odpadů, stejně tak jsou hotové i stoupačky v celém domě. Byt se nachází ve 2. patře bytového domu bez výtahu s celkových 4. K bytu náleží sklep o výměře cca 5 m². Za domem je menší dvůr, který je společný pro majitele bytů. Vytápění v bytě zajišťuje vlastní plynový kotel.

Jelikož s jedná o středový byt, tak jsou náklady na vytápění nízké. Celkové náklady včetně fondu oprav, elektřiny a plynu činí pro 3 osoby 5 800,-Kč.

Byt je v osobním vlastnictví a je bez jakéhokoliv právních vad. Byt lze financovat hypotékou, kterou Vám rádi zprostředkujeme. V případě zájmu o prohlídku nemovitosti, mě neváhejte kontaktovat

Průkaz energetické náročnosti je zadán ke zpracování, dle platného ustanovení zákona je nemovitost zařazena do energetické skupiny G. Ev. číslo: 23654.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 97 m² Hradec Králové

Prosinec 22nd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.