Prodej bytu 3+1 82 m² Praha 6

Cena: 8 650 000 Kč, Dovolujeme si Vám nabídnout krásný bytu 3+1 v pražské čtvrti Řepy, v ulici Galandova.

Nenechte si ujít tuto investiční příležitost! Podmínka prodeje: Byt bude pronajímán další půl roku stávajícím majitelům. .

Užitná plocha bytu je 82m2 z toho na balkón připadá 5,2 m2 a 1,5 m2 na sklepní koje.
Tento prémiový byt, citlivě upravený do moderní podoby a splňující vysoké nároky současného bydlení, nyní čeká na svého nového majitele, který ocení jedinečnou polohu prosluněného bytu a jeho výjimečnou orientaci.

Dispozice bytu a jeho vlastnosti:
Byt se nachází v 3. nadzemním podlaží panelového domu postaveného v roce 1990.

Bytová jednotka se sestává z předsíně, obývací místnosti, dvou ložnic, kuchyně, koupelny, samostatné toalety, sklep je umístěný v suterénu budovy. Byt má nové rozvody vody, zateplenou fasádu, moderní plastová okna a lokální vytápění. Byt je situován na dvě světové strany, kuchyň a obývací pokoj na severozápad, ložnice jsou na severovýchod. Součásti bytu je zasklený a zatemněný balkon pro pohodlné posezení se šálkem kávy nebo skleničkou vína.

Výjimečná a klidná lokalita v zeleni, pro volnočasové aktivity, procházky s dětmi, cyklostezky a relaxaci v přírodě. Byt poskytuje velmi útulné a klidné bydlení v žádané lokalitě Praha 6 Řepy, s výbornou dostupností do centra a veškerou občanskou vybavenost v místě. Perfektní dostupnost zastávek MHD autobusu a tramvaje 140 m od domu. Zastávka sídliště Řepy, 9 min autobusem do Metro B Zličín, nebo 18 min tramvaje č. 9,10 na Metro B Anděl.

Parkování s dostatečnou kapacitou se nachází přímo u domu. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 82 m² Praha 6

Leden 31st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.