Prodej bytu 3+1 79 m² Stříbro

Cena: 1 850 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možnou koupi bytu 3+1 se zaskleným balkonem ve Stříbře , Americké ul. Bytový dům s 5 BJ je cca 40 let starý . Byt je v osobním vlastnictví, čistá podlahová plocha činí 74,78 m čtv. + zasklený balkon 4 m čtv. + sklepní koje 2,52 m čtv. , celkem 81,3 m čtv. . Vytápění v bytě je realizováno krbovými kamny, ke dveřím bytu je zavedena plynová přípojka. Velmi pěkná dispozice bytu, neprůchozí pokoje, nová plastová okna se žaluziemi. . Ostatní vybavení v původním , zachovalém stavu. Cena rekonstrukce je rozpočtována na 500 tis. Kč při dodání na klíč od firmy. Byt je ihned k dispozici, je možné ho bezproblémově užívat i bez okamžité rekonstrukce. Okna kuchyně a obývacího pokoje s balkonem na jih, krásný výhled na Stříbro. Lze užívat zahrádku pod domem, která je součástí společných pozemků o výměře 2 840 m čtv. . Byt Vám poskytne bydlení v klidné lokalitě města Stříbro.
Pro kupující je připraven prvotřídní finanční servis pro zajištění financování koupě , mám 15eté zkušenosti a přehled o nabídkách všech bank a st.spořitelen. Vyberu pro Vás nejlepší hypotéku včetně pojištění bytu i schopnosti splácet. Využijte ještě dobrých úrokových sazeb , které se můžou v následujících týdnech rychle zvyšovat. Hypotéka se mnou = velké výhody pro vás , kupující. Neváhejte a objednejte si prohlídku , telefon na makléře uvedený u inzerce. Ev. číslo: 633671.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 79 m² Stříbro

Březen 19th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.