Prodej bytu 3+1 67 m² Moravská Ostrava

Cena: 3 150 000 Kč, Úvod:

Naše společnost Vám nabízí exkluzivně v zastoupení majitele byt 3+1 v osobním vlastnictví po částečné rekonstrukci v 1. nadzemním podlaží z 16-ti. Velmi žádaná lokalita s bezprostřední dostupností do centra města. Celková výměra prodávané nemovitosti včetně venkovní komory činí 67 m2. Průchozí pokoje. Prostorná předsíň s komorou, ve které je možnost připojení pračky. El. rozvody částečně v mědi. Rekonstrukce koupelny a WC proběhla v roce 2021. Plovoucí podlahy, PVC linoleum a keramická dlažba v sanitě. Výhled na 2 světové strany(severovýchod vs jihovýchod). Rohová kuchyně s el. troubou, dřezem, plynovým sporákem, digestoří a vyhrazeným místem pro lednici. Koupelna se sprchovacím koutem a umyvadlem se zrcadlem. Samostatné WC Kombi. Plastová okna se žaluziemi a parapety. Litinové ústřední topení. Připojení na společnou TV anténu a internet. K bytové jednotce náleží i venkovní komora na chodbě. Výstup z výtahu přímo na patře. Vstupní vchod na čip. Veškerý nábytek na fotografiích patří aktuálnímu nájemci, kterého si můžete v rámci investice převzít za výhodných podmínek. Dostupnost veškeré městské hromadné dopravy a nespočet parkovacích míst.

Potenciál a přednosti nemovitosti:

1. Lokace nemovitosti v bezprostředním dosahu centra města.
2. Osobní vlastnictví.
3. Možnost převzetí aktuálního nájemce za výhodných podmínek.

Revitalizace obytného domu:

Plastová okna se žaluziemi a parapety, opláštění + zateplení, střešní plášť, vstupní vchod s poštovními schránkami, výtah (2008), kamerový systém..

Závěr:

Nemovitost je k dispozici ihned. Maximální občanská vybavenost ve všech směrech. Doporučujeme prohlídku. Průkaz energetické náročnosti dle zákona inzerujeme v energetické třídě G. Finanční poradenství zajistíme zdarma s výhodným úročením. Pro více informací kontaktujte našeho makléře.

Těšíme se na Vaší navštěvu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 67 m² Moravská Ostrava

Duben 24th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.