Prodej bytu 3+1 65 m² Plzeň

Cena: 4 200 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivně byt v žádané lokalitě v Toužimské ulici. Jedná se o pěkně dispozičně řešenou bytovou jednotku 3+1 o výměře 65 m² v 7. patře s lodžií o výměře 6 m² a sklepní kójí v suterénu.
Byt je v původním udržovaném stavu a disponuje těmito místnostmi – prostorným obývacím pokojem s lodžií, ložnicí a dalším menším pokojem, dále kuchyní s prostorem pro jídelní stůl, chodbou, koupelnou a samostatným WC.
V blízkosti domu se nachází veškerá občanská vybavenost, zastávka MHD a sportoviště. Na procházku je možné se vydat ke Košuteckému jezírku, na Krkavec nebo k boleveckým rybníkům.
V domě proběhla výměna oken, obou výtahů, zateplení střechy, výměna rozvodů vody, plynu a odpadu. Zateplení domu se zatím neplánuje, protože dům byl postaven ze zateplených panelů a dle průkazu energetické náročnosti budovy má označení C.
V bezprostřední blízkosti se nachází například hypermarket Globus a hlavní tah na Karlovy Vary. V průběhu dvou let zde bude dokončena i výstavba obchvatu a také nového nákupního centra.

Prodávaný byt bude volný nejpozději na konci srpna 2022.

Pro více informací volejte makléři. Financování koupě bytové jednotky je možné hypotékou, kterou pro Vás rádi zajistíme na klíč za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

Náklady na bydlení pro tři osoby:
teplo: 813,- Kč, teplá voda 522,- Kč, vodné a stočné: 582,- Kč, komunální odpad: 201,- Kč, ostatní poplatky za služby v domě 472,- Kč, fond oprav: 782,- Kč. Celkem 3.372, – Kč Ev. číslo: 23624.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 65 m² Plzeň

Prosinec 14th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.