Prodej bytu 3+1 64 m² Zruč nad Sázavou

Cena: 0 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu 3+1 ve Zruči nad Sázavou, lokalita Slunný vrch v cihlovém bytovém domě. Bytový dům je částečně zrekonstruován ( v roce 2020 plastová okna, nová střešní krytina + zateplení střechy) , v letošním roce proběhne revitalizace domu ( zateplení + fasáda obvodových stěn) Bytová jednotka se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží o výměře 64 m². Byt prošel v průběhu let částečnou rekonstrukcí
( koupelna, podlahy, dveře, kuchyňská linka atd.) Součástí prodeje je sklep o výměře 8 m².

Ve Zruči nad Sázavou je veškerá občanská vybavenost, sportovní multifunkční hala, sportovní areál, fotbalová a dětská hřiště, školy, školky, lékaři, zámek a zámecký park. Výborná dostupnost do Prahy, D1 vzdálena cca 7 min. jízdy, dojezd do Prahy 40 min. Jedná se o zajímavou nemovitost, doporučuji prohlídku. Financování tohoto bytu pro Vás zdarma zařídíme. Více informací Vám poskytnu telefonicky, nebo na osobní schůzce. Doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 633558.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+1 64 m² Zruč nad Sázavou

Březen 12th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.