Prodej bytu 2+kk v Hradci Králové, ul. Kollárova

Cena: 4 751 051 Kč, Chcete bydlet moderně a pohodlně? Hledáte klidné bydlení v centru města? Nebo byste rádi zajímavě investovali peníze? Tak právě Vám nabízíme ke koupi bytovou jednotku o dispozici 2+kk nacházející se v lukrativním bytovém komplexu Kollárova.

Podlahová plocha bytu činí 53,23 m2, nachází ve ve 3. patře bezbariérového bytového domu z roku 2009. K bytu dále patří lodžie o velikosti 3,92 m2 a vyhrazené parkovací stání v podzemních garážích. Mezi další přednosti nemovitosti patří elektronický zabezpečovací systém, vysokorychlostní internet a nízké náklady na provoz – platba do fondu oprav je pouhých 11 Kč/m2. Z tohoto důvodu doporučujeme také jako investici – byt se prodává zařízený a je aktuálně pronajatý stabilními a platícími nájemníky.

Výborná dostupnost na vlakové a autobusové nádraží. Veškerá občanská vybavenost v lokalitě. Výhodné financování pro Vás zajistíme.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk v Hradci Králové, ul. Kollárova

Srpen 14th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.