Vyhledat
Prodám nemovitost
Sponzorované odkazy
Sponzorované odkazy
Cena: 7 150 000 Kč, Nabízím postoupení bytu 2kk o velikosti 60m2 + lodžie 4m2 v novém komplexu Port Karolína v Pražském Karlíně. Byt bude kolaudován na podzim 2020. Byt má vysoký standard použitých podlahových krytin a sanity. Projekt je zasazen do velice atraktivní lokality kancelářských budov na Karlíně. Budova je umístěna mezi kancelářskou budovou na Rohanském nábřeží a řekou Vltavou s okny do vnitrobloku.
Třetí etapa moderního projektu Port Karolína v rychle se rozvíjejícím Karlíně opět nabízí zajímavé bydlení i příležitost k investici. Je navržen tak, aby svým charakterem přirozeně zapadl do rázu této unikátní a stále vyhledávanější pražské čtvrti.
Celý projekt je ojedinělý svojí architekturou s dřevěnými francouzskými okny, která do Vašeho interiéru přinesou dostatek denního světla. Samozřejmostí jsou kvalitní dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, nadstandardní zařizovací předměty i příprava pro předokenní žaluzie s možností elektrického ovládání na všech oknech. Vizualizace se nemusí shodovat s dispozicí jednotky.
Štítek energetické náročnosti budovy není zatím k dispozici, proto uvádíme G, mimořádně nehospodárná. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na
Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk 60 m² Praha 8