Prodej bytu 2+kk, 45 m²

Cena: 3 290 000 Kč, Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji byt 2+kk v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 45,15 m2 nacházející se v klidné lokalitě města Břeclav – Poštorná. Jedná se o bezbariérový byt po rekonstrukci v rozlehlém přízemním domě. Dům dříve sloužil jako bydlení pro dělníky Poštorenských keramických závodů. Později byl přebudován na 5 bytových jednotek s vlastními vzájemně protilehlými vchody, čímž bylo dosaženo soukromí srovnatelné s rodinným domem.
V bytě jsou kompletně nové omítky, elektřina v mědi včetně nové přípojky z důvodu topného tarifu D57d, dále rozvody vody v plastu včetně venkovního rozvodu (přípojky), nové odpady až do veřejné kanalizace, zateplení domu, plastová okna a vchodové dveře, komletní rekonstrukce interiéru.
K dispozici je předsíň (1,73 m2), za nímž se nachází nová koupelna (3,42 m2) s vanou, umyvadlem a kombi WC, pokoj (20 m2), obývací pokoj s kuchyňským koutem (20 m2)
V obou pokojích byly zachovány otvory pro napojení kouřovodu do společných komínů, využívanými byty ze zadní části domu a zůstává tak zachována možnost topení také pevnými palivy, např. pomocí krbových kamen… Díky vytápění sousedních bytů, zateplené fasádě a masivní konstrukci stropů, jsou však i náklady na vytápění elektřinou velmi nízké.
Parkování je možné přímo před domem – lze vybudovat parkovací stání. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost – obchody, škola, školka, lékař, dětská hřiště, parky a mnoho možností pro sportovní a kulturní aktivity.
Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám velmi rádi pomůžeme. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento byt vhodný právě pro Vaše nové bydlení. Pro více informací nebo sjednání prohlídky kontaktujte realitního makléře. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N93889.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk, 45 m²

Březen 27th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.