Prodej bytu 2+kk 44 m² Praha 15

Cena: 5 650 000 Kč, Zprostředkujeme Vám ve výhradním zastoupení majitelky byt 2+kk ve 3. podlaží v ulici Švehlova Praha 10 – Hostivař. Byt po kompletní zdařilé rekonstrukci z roku 2018. Pokud hledáte dvoupokojový byt na investici (s ověřenou nájemnicí), nebo na vlastní bydlení, pak tato nabídka je přímo pro Vás. Vybavení na fotografiích je nájemnice. Kuchyňská linka je vybavena elektrickým sporákem. Vytápění dálkové od společnosti Komterm, kde je zaručené levné teplo. SVJ velmi dobře hospodaří, nemají žádný úvěr a momentálně šetří na zateplení domu. V domě jsou dva výtahy, které jsou 15let staré, nové schránky, kamerový systém. Velmi klidný dům.
Tuto nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi pomůžeme zdarma vyřídit za nejlepších podmínek na trhu. Vřele doporučujeme prohlídku.

Jedná se o velmi klidné místo s kompletní občanskou vybaveností – školy, školky, pošta, služby, restaurace, obchody – VIVO, dětská hřiště, Poliklinika Zahradní Město – vše v docházkové vzdálenosti.

K relaxaci a sportu je možné využít mnoha okolních parků a dětských hřišť a také sportovní areál Hamr u nedalekého Hamerského rybníka či Záběhlický zámek a potok Botič.

Skvělou dopravní dostupnost do centra zajišťuje Jižní spojka a blízká autobusová a tramvajová zastávka. Odtud dojedete na metro “A” Skalka za 6 minut, na metro “C” Pankrác 18 minut a na nově zřízenou vlakovou stanici Praha – Zahradní Město za 7 minut. Z vlakové stanice Praha – Zahradní Město jezdí vlaky do stanice Praha hlavní nádraží 10 minut. Ev. číslo: 30118.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk 44 m² Praha 15

Květen 27th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.