Prodej bytu 2+kk 37 m² Bublava

Cena: 3 598 000 Kč, Zprostředkujeme Vám prodej nadstandartního horského apartmánu s výhledem do krajiny o dispozici 2+kk s terasou a velikosti 36,68 m² v rámci developerského projektu Sport Resort Bublava v srdci Krušných hor, který nabízí k prodeji celkem 27 horských apartmánů vysokého nadstandardu s vlastním parkovacím stáním, relaxační částí, saunou a bazénem.
 
Apartmán se nachází ve 3. NP nově vznikajícího projektu s dokončením v roce 2024. Možnost využití správcovské společnosti k bezproblémovému pronajímání formou krátkodobého ubytování, kdy takto můžete své investované peníze zhodnocovat i bez Vaší přímé účasti.
 
Lokalita: Krušnohorská obec Bublava, dříve Schwaderbach, je malebná obec ležící v těsné blízkosti státních hranic s Německem. Téměř ze všech stran je obklopena horami, z nichž nejvyšší je hora Kamenáč (932 m), dále jihozápadně od obce leží Olověný vrch (774 m), západně leží vrch Rakušák (768 m) a jihozápadně vrch Vršina (752 m). Obcí protéká Bublavský potok. Bublava leží v blízkosti německého města Klingenthal (známý skokanský můstek Vogtlandarena) nebo přírodní rezevace Hüttenbach.
Bublava se vyznačuje jako centrum zimních sportů díky rozsáhlým lyžařským areálům, běžkařským trasám nebo skokanským můstkům. Obec Bublava nabízí nejen zimní radovánky, ale také letní relaxaci či sportovní vyžití. Na své si přijdou milovníci hor, turisté, cyklisté i rodiny s dětmi. Právě z toho důvodu nese developerský projekt název Sport Resort Bublava.
 
Prohlídky jsou možné již nyní.
 
Využijte možnost vlastnit apartmán ať už pro sebe, nebo jako investiční a ozvěte se nám, rádi Vám domluvíme prohlídku. Ev. číslo: 30195.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk 37 m² Bublava

Červenec 2nd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.