Prodej bytu 2+1 56 m² Poděbrady

Cena: 3 700 000 Kč, Nabídka bytu v Poděbradech nacházejícím se na okraji města v blízkosti zeleně, avšak zároveň pouze 20minut pěší chůzí na Kolonádu!

Dispozičně řešený jako 2+1 se sklepem, umístěný v 1. patře menší cihlové budovy. K bytu dále náleží sklep.

Jednotka je určena k renovaci vyjma koupelny, která proběhla rekonstrukcí před pár lety. Ostatní místnosti je možné upravit dle vlastních představ nebo pro nenáročné bydlení ponechat.

K bytu je možné dokoupit samostatnou garáž 5 minut cesty autem v ulici U Bažantice.

V Poděbradech je krásné prostředí, veškerá občanská vybavenost a zároveň zeleň na dosah – neváhejte si domluvit prohlídku nebo zavolejte pro bližší informace.

Jednotka je v osobním vlastnictví a lze financovat hypotéčním úvěrem se kterým Vám rádi pomůžeme a vyřídíme za těch nejlepších podmínek na trhu.

Energetický štítek náročnosti budovy není k dispozici, tudíž dočasně uváděna třída G. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1 56 m² Poděbrady

Listopad 15th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.