Prodej bytu 2+1 56 m² Rokycany

Cena: 2 670 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují koupi družstevního bytu 2+1, 56 m² po rekonstrukci v Rokycanech v městské čtvrti Nové Město. Byt najdete v šestém nadzemním podlaží zrekonstruovaného bytového domu s výtahem. Vstup do domu je z krásně vzrostlého parku s dětským hřištěm. Hned v blízkosti jsou potraviny a do centra města přes řeku Klabavu trvá cesta cca 7 minut pěšky. Parkování je možné u domu. Byt má 2 neprůchozí pokoje a uprostřed je prostorná chodba, kuchyň, koupelna s WC a v mezipatře k jednotce náleží praktická komora. V přízemí je k dispozici kočárkárna. Centrální vytápění a teplá voda.
Město Rokycany leží mezi Prahou a Plzní, přímo u dálnice D5, takže je velmi dobré spojení oběma směry. Má zhruba 15 tisíc obyvatel a nachází se zde například nemocnice nebo nádherné koupaliště. Velmi příjemné místo na bydleni. Prohlídka je možná kdykoliv po předchozí domluvě. Na vyžádání rádi zašleme virtuální prohlídku.
Financování hypotečním úvěrem za nejvýhodnějších podmínek zajistí RK.
Družstvo nemá vypracovaný PENB, bude tedy nahrazen vyčíslením energií za poslední roky. Ev. číslo: 25582.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1 56 m² Rokycany

Červenec 26th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.