Prodej bytu 2+1 53 m² Karviná

Cena: 960 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej družstevního bytu po kompletní rekonstrukci.

Lokalita, kdy za domem máte oblíbený “kačok”, dětské hřiště, okna jen na jednu stranu právě na zmiňovaný rybník, nízké náklady a v neposlední řadě byt, ve kterém budete bydlet jako první a sami si můžete zvolit barvu dveří, obkladů, podlah a kuchyňské linky, jelikož se právě rekonstruuje. Tohle všechno jsou přednosti tohoto družstevního bytu na prodej o velikosti 2+1, na ulici Na kopci, v Karviné Mizerově.

Fotky jsou nyní ilustrativní pro představu, jak to může vypadat po dokončení. Tohle všechno jsou přednosti tohoto družstevního bytu na prodej o velikosti 2+1, na ulici Na kopci, v Karviné Mizerově.

Dům prošel kompletní revitalizací, včetně fasády, vchodových dveří, schránek, zvonků apod.

V celém bytě bude nová elektroinstalace, nové omítky, podlahy, zárubně, dveře, koupelna a wc v obkladech, kuchyňská linka se spotřebiči. Rekonstrukce by měla být hotova do poloviny ledna, neváhejte a domluvte si prohlídku a sami si zvolte, jak byt bude vypadat.

Náklady na provoz bytu jsou minimální, nyní pro 1 osobu ve výši 3.084,-Kč, včetně fondu oprav ve výši 2.161,-Kč. Byt je vhodný i k investičním účelům.

Pokud toužíte po tom, se do bytu jen přestěhovat a neřešit ani minimální úpravu, tak je tento právě tím Vaším vysněným. Tento byt nestačí jen vidět, tento byt musíte mít.

Těším se na Vás na prohlídce. Ev. číslo: 21933.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1 53 m² Karviná

Prosinec 8th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.