Prodej bytu 2+1 145 m² Mikulovice

Cena: 3 200 000 Kč, Dobrý den.
Hledáte hezký a slunný byt?
Hledáte dostatečně veliký byt s dostatkem prostoru?
Hledáte klidné místo v srdci hor kde čistý je vzduch?
Pokud jste si zodpověděli 3x ano tak již nehledejte a pozvěte se na prohlídku tohoto bytu.
Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji atypický byt 2+1 nacházející se v nadstavbě nad ZŠ Mikulovice v II NP o podlahové ploše 145 m2. Pokoje v bytě jde příčkou rozdělit a získat tak další samostatné pokoje.
Byt byl kolaudován a je v užívání od roku 1999.
V bytě dřevěná euro okna, na podlahách na údržbu praktické linoleum, na wc a koupelně keramická dlažba a keramické obklady. Elektřina v bytě v mědi. O topení a ohřev teplé vody se stará závěsný plynový kotel umístěný v dílně kde se v současnosti nachází i modelové kolejiště majitele bytu.
Po vstupu do bytu se najdete v rozlehlé chodbě která vás provede celým bytem, viz fotografie půdorysu bytu s umístněním jednotlivých místností.
Výhodou tohoto bytu není jenom velikost a nízké náklady na provoz ale především jeho poloha v centru Mikulovic a sportovišť v těsné blízkosti, sportovní hřiště, tartanový ovál, sportovní hala.
Měsíční náklady na provoz tohoto bytu při obsazenosti 3 osob jsou 3.000,- Kč ohřev a vytápění plynem, 1.800,- Kč záloha elektřina, vodné a stočné 600,- Kč, fond oprav 250,- Kč.
V obci Mikulovice se nachází železniční nádraží, zastávka autobusu, obecní úřad, knihovna, škola, školka, zdravotní středisko, zubař, obchody, restaurace, ubytování a stravování. Dobře se tu bydlí, znám to tu.
Město Mikulovice se nachází cca 3 kilometry od hranice s Polskou republikou.
Pro nákupy jezdíme do Polska, větší příhraniční město Glucholazy vzdáleno 6 kilometrů.
Lázeňské město Jeseník 15 kilometrů, Zlaté Hory 10 kilometrů daleko. Do krajského města Olomouc 101 kilometrů.
Pro milovníky lyžařských sportů lyžařské areály v dojezdu do 20 minut, Horním i Dolním Údolí (10 km) nebo v Příčné u Zlatých Hor. Turisticky oblíbený Rejvíz 6 km procházkou lesní cestou.
Příroda je tady u nás v Jeseníkách a okolí Rychlebských cyklostezek opravdu nádherná a okolí je přímo nabité možnostmi, jak aktivně trávit volný čas po celý rok.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1 145 m² Mikulovice

Srpen 26th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.