Prodej bytu 2+1 126 m² Praha 10, Hostivař

Cena: 7 865 000 Kč, Vlastnictví: osobní
Dispozice: 2+1
Celková plocha: 126,3 m2
z toho Předzahrádka: 22,9 m2
Podlaží: 1
Stav jednotky: stávající stav
K nastěhování ihned.

Poznámka k ceně: až 1,5 milionu na vybavení bytu.

Bytová jednotka s dispozicí 2+1 a celkovou plochou 126,30 m2 se nachází v 1. podlaží. Je orientována na jih. Jednotka disponuje privátní předzahrádkou a je k ní přiřazené parkovací stání.
Venku je obyvatelům domu k dispozici příjemná společná zahrada. Její zpevněná část láká k posezení na vzduchu a slunci, zatímco nezpevněná vybízí k zahradničení. Můžete se tady například pustit do pěstování zeleniny, bylinek i květin.
K blízké Galerii Golf Hostivař také přiléhá rozsáhlý sportovní komplex s tenisovými kurty, dvěma fotbalovými hřišti, atletickým stadionem, sportovní halou a plaveckým bazénem. Ke koupání láká i nedaleká Hostivařská přehrada, největší vodní plocha v Praze. Je součástí přírodního parku Hostivař, protkaného množstvím příjemných stezek pro pěší i maminky s kočárky, běžce nebo cyklisty.
Hostivař se pyšní plnohodnotnou dopravní infrastrukturou, vlak, bus i tram navazují na stanice Metra “Depo Hostivař” a “Chodov”. Spojení s centrem je vzdálené několik málo minut chůze, jako vlakové nádraží Praha-Hostivař, tak více autobusových a tramvajových zastávek.
Prakticky za rohem je nájezd na Průmyslovou ulici, jeden z hlavních silničních tahů Prahy.

Provizi neplatíte

ARCHA realitní kancelář
PRAHA
Telefon: 608 135 458, 722 781 003
Email: archa-rk@seznam.cz
Dat.sch.: 4td8nr3
@ARCHA.realitni.kancelar
www.archa-rk.cz

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1 126 m² Praha 10, Hostivař

Červenec 30th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.