Praha, residenční bydlení, pronájem pokoje (14m2), ulice nám.Kinských, od 16.2.

Cena: 13 000 Kč, Krásný zařízený pokoj 14m² se společnou zařízenou kuchyní, jídelnímkoutem, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou se nachází v Residenci Kinských ve sníženém přízemí cihlového domu v ulici nám.Kinských, Praha 5. Dům prošel kompletní rekonstrukcí roku 2019. Pokoj je kompletně zařízený. Nachází se ve 3 pokojovém bytě se 2 koupelnami a extra toaletou. Úklid společných prostor je již zahrnut v ceně nájmu, a to jednou týdně. Dále je také k dispozici zcela zdarma fitness, prádelna (na mince) a společná terasa.
Rezidence se nachází ve velice lukrativní lokalitě přímo v centru města a v těsné blízkosti zahrady ,,Kinských” a parku ,,Petřín”. Výborná občanská vybavenost : obchodní centrum Anděl, Cinema City Nový Smíchov, školy, restaurace , bary a mnoho dalšího. Výborné dopravní spojení: 200m na tram. zastávku ,, Újezd”, 10min chůze stanice metra Anděl nebo pět zastávek tram. na vlakové nádraží ,,Praha – Smíchov”.
Vhodné především pro střednědobý pronájem.
Dostupné od 16.2.2024 k pronájmu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Praha, residenční bydlení, pronájem pokoje (14m2), ulice nám.Kinských, od 16.2.

Leden 17th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.