Vyhledat
Prodám nemovitost
Sponzorované odkazy
Sponzorované odkazy
Cena: 29 999 Kč, Nabízíme vám k pronájmu luxusní a zcela vybavený byt 3+kk s dvěma balkony, o celkové ploše 117 m2, situovaný v 1. patře rezidence Terasy Červený Vrch, v Praze 6 – Vokovicích, Nepálské ulici. Výhodou bytu jsou dva balkony o výměře 10 a 12 m2.
Byt je kompletně vybavený sedací soupravou, obývací stěnou, jídelním stolem, postelemi, vestavěnými skříněmi a komodami. Luxusní kuchyňská linka ve tvaru U s veškerými vestavěnými spotřebiči (lednice, myčka, sklo-keramická varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, digestoř). Byt disponuje dvěma koupelnami, každá z nich je vybavena toaletou, jedna vanou a druhá sprchovým koutem. Podlahovou krytinu tvoří převážně plovoucí podlahy; v kuchyňském koutě, vstupní hale a koupelnách dlažba. K dispozici komora, sklep v suterénu domu, garážové stání a parkovací místo před domem.
Perfektní občanská vybavenost, skvělá dostupnost MHD: tramvajová zastávka Červený vrch, stanice metra Bořislavka. Doporučujeme prohlídku. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.
Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 3+kk 117 m² Praha