Prodej louky 5250 m² Dožice

Cena: 150 000 Kč, V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji ideální spoluvlastnický podíl o velikosti 1/2 na souboru pozemků o celkové výměře 5.250 m² v klidné lokalitě obce Dožice.

Pozemky se nachází v krásném přírodním prostředí s velmi dobrou dostupností přímo z komunikace. Dle územního plánu jsou vedeny v ploše Zeleň všeobecná ZU, která zahrnuje zejména přírodě blízké plochy, trvalé travní porosty, remízky, doprovodnou zeleň či mokřady. Přípustné je například rekreační využití, zahrady a sady, drobná architektura nebo stavby související s cestovním ruchem v souladu s územním plánem.

Lokalita nabízí klid, soukromí a krásnou okolní přírodu, což z pozemků činí zajímavou investiční příležitost do budoucna nebo možnost využití pro rekreační účely.

Předmětem prodeje je spoluvlastnický podíl 1/2. Druhou polovinu vlastní další spoluvlastník.

Celková výměra pozemků: 5.250 m²
Prodávaný podíl: 1/2
Přírodní a klidná lokalita
Přístup z veřejné komunikace
Investiční potenciál

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej louky 5250 m² Dožice