Vyhledat
Prodám nemovitost
Sponzorované odkazy
Náhodné fráze
Sponzorované odkazy
Cena: 127.000 EUR
Dajte pred ruchom veľkomesta prednosť tichému a pokojnému vidieckemu prostrediu v obci Pobedim.
Developerský projekt SELANKY prináša pestrú škálu moderného bývania v lokalite, ktorá vás pozýva spomaliť, nadýchnuť sa čerstvého vzduchu a naplno si užívať chvíle s rodinou.
Logo projektu nesie motív dediny a prírody, ktorý dokonale vystihuje atmosféru obce Pobedim. Ústredným prvkom vizuálu je škovránok stavajúci hniezdo, v zobáku nesie klások z jedného z okolitých polí – symbol života, rodiny a nových začiatkov.
Veríme, že SELANKY sa stanú vaším pohodlným rodinným hniezdom, a ich okolie vás inšpiruje k objavovaniu krás a pamiatok slovenskej prírody.
Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 55,3 m2, ku ktorému patrí veľkorysý balkón s rozlohou 14 m2. Cena bytu je 127 000.- eur vrátane parkovacieho miesta / cena za m2 je 2 300.- eur. / . Rok Výstavby 2025 / kolaudácia 12/2025. Je v stave štandard .
Byt sa nachádza v jednom z bytových domov v novobudovanej štvrti so širokou občianskou vybavenosťou priamo v areáli:
Ponúka :
Bazén so slanou vodou
Fitness centrum
Lekáreň
Potraviny
Reštaurácia
Bytový dom má vlastná kotolňau a kanalizáciu
Komunitné zameranie – vhodné aj pre mladé páry alebo starších ľudí hľadajúcich pokojné bývanie s komfortom
✅ Výhody:
Akciová cena vzhľadom na vybavenosť projektu
Veľký balkón (14 m²) s prístupom z obývačky aj spálne
V cene parkovacie miesto
Priestranný výťah a moderné spoločné priestory
Možnosť výberu interiéru (štandard)
Komunitné zázemie – bazén, služby, obchod
⚠️ Na zváženie:
Energetický certifikát nie je dostupný (môže byť dočasné, nakoľko ide o rozostavaný projekt)
Dokončenie až koncom roka 2025 – vhodné skôr ako investícia alebo pre tých, ktorí sa neponáhľajú s nasťahovaním
? Hypotéka:
Na byt v tejto cene (127 300 €) by pri bežnej 30-ročnej hypotéke a úroku 4 % vychádzala mesačná splátka približne 600–650 € (orientačne).
? Odporúčanie:
Tento byt je zaujímavý pre mladé páry, ako štartovacie bývanie alebo ako investícia na prenájom. Ak vám vyhovuje lokalita (blízkosť NMnV) a môžete počkať do kolaudácie, oplatí sa sledovať vývoj cien v tomto projekte – podobné byty sa môžu po kolaudácii predávať drahšie.
V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať
Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Ponúkame na predaj krásny veľký 2 izbový byt kúsok od NM