Na prenájom priestranný 1 izbový byt s balkónom v centre Trnavy

Cena: 500 EUR
Na prenájom priestranný 1 izbový byt s balkónom v centre Trnavy Dispozícia: 1 izba s východom na balkón, kuchyňa ktorá je plne zariadená, k dispozícii je práčka a chladnička, kúpeľňa so sprchovacim kútom, WC a umývadlom. V prípade potreby je k dispozícii druhá kúpeľňa na tom istom poschodí. Bývanie v historickom centre v novom šate. Nachádza sa na 1. poschodí bytového domu, ktorý je situovaný v úplnom centre diania. Čakajú Vás veľkorysé priestory o celkovej výmere 70 m2. Vaše oči poteší nádherný výhľad na sinagogu a záhrady. Takmer na dosah ruky je amfiteáter, reštaurácie, cukrárne a kaviarne. Oddychovať môžete i v parku oproti domu, alebo na terase za domom. . A v neposlednom rade je na pár krokov obchodné centrum City Aréna. Tam si prídete na všetky nákupné, športové či gastronomické chute.
Byt sa prenajíma so zariadením. V budove je internet. Mesačné nájomné zahŕňa energie pre dve osoby. Prvá platba 3 x Mesačný nájom.
V cene je započítaný kompletný právny servis – od vyhotovenia nájomných zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti. Kontakt: 0911-801998

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Na prenájom priestranný 1 izbový byt s balkónom v centre Trnavy

Červenec 2nd, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.