Nabízíme k prodeji rodinný dům 6+1 (Cheb/Česká republika)

Rodinný dům má pozemek o velikosti 800m2, zastavěná plocha domu je 80m2.
K rodinnému domu náleží veliká dvoj garáž kde je možnost vybudování dalšího rodinného domu. První stavba má velikost 70m2 zastavěné plochy. Na tuto stavbu stále platí stavební povolení, inženýrské sítě jsou na hranici druhého domu.
Při vstupu do rodinného domu je veliká terasa vhodná ke klidnému posezení venku před domem. V chodbě rodinného domu je na podlaze položena dlažba, zdiva domu v přízemí jsou pokryty palubky, po pravé straně je vstup do koupelny a WC. Koupelna je obložena obklady hnědé barvy, dále se v koupelně nachází umyvadlo, vana , sprcha a pákové baterie. S přízemí je vstup do sklepa kde se nachází bojler na teplou vodu, kotel na tuhá paliva uhelná skládka, a čerpadlo na vlastní vodu ze studny.V přízemí je vstup do prvních obytných tří místností kde se nachází kuchyň. S chodby je vstup po dřevěných schodech vstup do do 1. patra, kde se nachází další tři obytné místnosti a vstup do půdních prostorů kde je možné vybudování další bytové jednotky.

cena: 2 100 000 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Nabízíme k prodeji rodinný dům 6+1 (Cheb/Česká republika)

Červen 6th, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.