Pronájem obchodních prostor, Hustopeče

Cena: 211 Kč, Nabízíme k pronájmu komerční prostor v novostavbě čtyřpodlažního polyfunkčního domu v Hustopečích.
Velkorysé obchodní prostory se zázemím, s celkovou užitnou plochou přes 133 m 2 , nabízí široké využití: obchody, služby, kavárna, banka, pojišťovací a finanční společnosti, aj. je možné pronajmout jako celek, nebo po částech v ceně od 211 Kč/m 2 .
Prostory jsou vybaveny samostatným plynovým kotlem, klimatizací, vlastním měřidlem médií, toaletami-sociálním zázemím zvlášť muži a ženy, úklidovou místností a jsou připraveny k dokončení dle přání budoucího nájemce (tzn. umístění příček a dveří, položení podlahové krytiny, montáž osvětlení atd.)
V dalších podlažích se nabízí k pronájmu kancelářské plochy a v posledním, čtvrtém podlaží apartmánový byt.
Moderní, architektonicky velmi zajímavý dům se nachází na ulici Janáčkova, s dobrou možností rychlého zaparkování, v těsné blízkosti frekventované ulice Bratislavská, dopravní tepny s intenzivním provozem vozidel i osob, na dohled od vlakového a autobusového nádraží, v těsné blízkosti hlavního (Dukelského) náměstí s radnicí a městskými a regionálními úřady a dalším velkým parkovištěm.
Skvělou dopravní dostupnost zaručuje také sjezd na dálnici D2 (15 minut – Brno, 20 minut -Břeclav), dále pak autobusy a vlak.
Pro více informací a prohlídky nemovitosti kontaktujte makléře.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem obchodních prostor, Hustopeče

Prosinec 12th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.