Pronájem bytu 2+1 69 m² Praha 6

Cena: 16 800 Kč, Nabízíme k pronájmu krásný mezonetový byt 2+1 s lodžií, umístěný v 1. patře domu v atraktivní lokalitě Prahy 6-Veleslavín, v blízkosti Divoké Šárky. Na stanici metra A „Nádraží Veleslavín“ budete za 2 min. autobusem, nebo tramvají, která vám zastaví vždy přímo u domu. Byt je ve velmi dobrém stavu, celková plocha je 69 m2, nabízí dva neprůchozí pokoje a samostatnou kuchyni. Obchod s potravinami přímo v domě. Občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti (škola, školka, obchodní centrum, poliklinika, restaurace). Parkování bez placených zón.
Cena nájmu je 16.800 Kč, (v případě smlouvy na 1 rok a více sleva 800,-Kč) Poplatky činí 3000,- Kč pro dvě osoby. Platby za el. energii a plyn(pouze na vaření) budou přepsány na nájemníka.
Byt je vhodný pro mladou rodinu, dva až tři studenty a pod. nu, dva až tři studenty a pod. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 2+1 69 m² Praha 6

Duben 1st, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.