Prodej rodinného domu 3+1 se zahradou a garáží, Vojkovice u Kralup nad Vltavou, okr. Mělník

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pěkného rodinného domu se zahradou a garáží v obci Vojkovice u Kralup nad Vltavou, okr. Mělník. Dům je dispozičně řešen jako 3+1 s podlahovou plochou 81m2, před domem je dlážděný dvorek, který plynule navazuje na zahradu vedle domu o rozloze 133m2. Jedná se o přízemní domek s možností půdní vestavby. Dům je napojený na obecní vodovod a kanalizaci, možno také připojit na plyn. Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva. Objekt je možno využít na trvalé bydlení i k rekreaci. V obci je mateřská škola, obchod, restaurace, pošta, sportovní areál, volnočasový klub apod. Výborná dostupnost na Prahu, Kralupy nad Vltavou a Mělník busem i autem. Kralupy nad Vltavou vzdálené cca 10 km, Praha cca 18 km – D8. K nastěhování ihned. V případě Vašeho zájmu o prohlídku nebo pro více informací volejte makléřku. Ev. číslo: 356533.
Cena: 1 690 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 3+1 se zahradou a garáží, Vojkovice u Kralup nad Vltavou, okr. Mělník

Listopad 12th, 2012 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.