Prodej provozního areálu o ploše 767 m2, pozemky 4042 m2, ul. Ratibořská, Opava – Kateřinky.

Nabízíme k prodeji provozní areál o nebytové ploše 767 m2, s okolními pozemky o celkové velikosti 4042 m2, na ulici Ratibořské v Opavě – Kateřinkách. Jedná se o objekt, kde se momentálně nachází provozovna sklenářství a podlahářství s kancelářským zázemím a sociálním více… zařízením. Budova je dvoupodlažní, nepodsklepená. V 1.NP se nachází hlavní elektrorozvodna budovy, kanceláře, dílny, sklady, sociální zařízení, plynová kotelna pro teplovodní vytápění 1.NP. Ve 2.NP se nachází další dílny pro výrobu, šatny, kanceláře pronajaté jiným subjektům, sociální zařízení. Konstrukce budovy je masivní, zděná, stropy montované ze železobetonových stropních panelů, okna dřevěná a kovová, vrata oceloplechová, vnitřní a venkovní omítky, plovoucí podlahy v kancelářích, v dílnách cementové potěry s protiprašnými nátěry. 2.NP je ze 2/3 plochy tvořeno dřevěnou montovanou nástavbou ze stěnových dílců s fasádním opláštěním. Stropy i obvodové konstrukce jsou tepelně izolovány. Na dřevěnou nástavbu navazuje zděná část s nespalnými stropy a šikmou sedlovou střechou. Dům je napojen na vodovodní řád, sociální zařízení je standartní a tvoří jej WC dělené pro muže a ženy. Ohřev vody je v elektrických zásobnicích. Kanalizace je dešťová, splašková, která je propojena do veřejné kanalizace. Vytápění: Zdrojem tepla jsou 2 plynové kotle na zemní plyn, 1 kotel vytápí 1NP a 2 kotel vytápí 2NP (rozvody jsou v mědi, radiátory Korado). Doporučujeme. Cena k jednání.
Cena: 6 950 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej provozního areálu o ploše 767 m2, pozemky 4042 m2, ul. Ratibořská, Opava – Kateřinky.

Listopad 26th, 2012 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.