Prodej exklusivních bytů, Praha – Koloděje, 120 m2

Cena: 0 Kč, V zastoupení developera nabízíme ke koupi mezonetový byt v novostavbě viladomu, který se nachází na prestižní adrese Praha 9 – Koloděje. Jedná se o kvalitně postavenou novostavbu, která je před dokončením a kolaudací. Samotná bytová jednotka má 90 m2 obytné plochy + terasu 14 m2 a samostatnou garáž 16 m2. Nadstavbou je k bytu je vlastní oplocená zahrada o výměře 140 m2. Výjimečnost celého projektu, je kladen velký důraz na soukromí majitelů zajištěný samostatným vstupním vchodem. Celý viladům má pouze 4 obytné jednotky v uzavřeném areálu. Součástí je také samostatně stojící garáž. Viladům je postaven v moderním stylu a mezonetové jednotky jsou zhotoveny ve vyšším standardu. Disponují podlahovým topením na bázi uhlíkových folií. V bytě je rozvedena datová kabeláž. Každý byt má vlastní zabezpečení ovládané rovněž přes aplikaci. V ceně je dokončený byt na klíč včetně garáže, menšího skladu a oplocené zahrady. Jelikož je viladům postaven nedaleko školy a školky, je nabídka výzvou pro mladou rodinu. Zastávka MHD je pouze 50 m od viladomu. Za nemovitost se neplatí daň z nabytí nemovitosti! Samotná bytové jednotka má 90 m2 obytné plochy + terasu 14 m2 a samostatnou garáž 16 m2. Nadstavbou je k bytu je vlastní oplocená zahrada o výměře 140 m2. Výjimečnost celého projektu, je kladen velký důraz na soukromí majitelů zajištěný samostatným vstupním vchodem. Celý viladům má pouze 4 obytné jednotky v uzavřeném areálu. Součástí je také samostatně stojící garáž. Viladům je postaven v moderním stylu a mezonetové jednotky jsou zhotoveny ve vyšším standardu. Disponují podlahovým topením na bázi uhlíkových folií. V bytě je rozvedena datová kabeláž. Každý byt má vlastní zabezpečení ovládané rovněž přes aplikaci. V ceně je dokončený byt na klíč včetně garáže, menšího skladu a oplocené zahrady.
Jelikož je viladům postaven nedaleko školy a školky, je nabídka výzvou pro mladou rodinu. Zastávka MHD je pouze 50m od viladomu.
Za nemovitost se neplatí daň z nabytí nemovitosti! V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat, rád Vám pomohu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej exklusivních bytů, Praha – Koloděje, 120 m2

Květen 25th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.