Prodej bytu v OV 3+1 v Orlové- Lutyně, ulice Polní

Nabízíme k prodeji byt v OV 3+1 v centru Orlové- Lutyně. Byt o celkové výměře 66 m2 se nachází ve třetím patře panelového domu s výtahem v ulici Polní. Dům je v původním stavu, s dřevěnými okny, která budou v dohledné době vyměněna za plastová a celý dům se bude revitalizovat. Byt je velice pěkný, útulný a je rovněž v původním, udržovaném stavu, je proto vhodný k úpravám podle vlastních představ a požadavků. V bytě pro budoucího maji/380V. K bytu náleží rovněž lodžie, ze které je pěkný výhled do okolí. V domě jsou novému majiteli plně k dispozici sklepní prostory. V blízkosti domu je dostatečné množství parkovacích míst a udržované příjezdové a přístupové cesty. Náklady na bydlení činí 4 800 Kč.
V této lokalitě se nachází plná občanská vybavenost, jako je škola, školka, zdravotnické zařízení, i dostatečné množství nákupních center. Vše v dosahu několika minut od domu. V Orlové je velmi dobře vyřešena hromadná doprava – spojení jezdí v pravidelných intervalech. Velmi dobrá dostupnost do okolních lokalit. Zastávku najdeme pár minut od domu.
V Orlové a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas.
Cena: 259 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu v OV 3+1 v Orlové- Lutyně, ulice Polní

Listopad 9th, 2012 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.