Prodej bytu v OV 3+1 v obci Vyšní Lhoty, okr. Frýdek-Místek

Vyšní Lhoty jsou podhorská obec, která leží na úpatí Moravskoslezských Beskyd pod vrcholkem Prašivá. Rozkládá se na pravém břehu řeky Morávky, jihovýchodním směrem od města Frýdek-Místek.Nabízíme k prodeji byt v OV 3+1 v centru obce Vyšní Lhoty. Byt o celkové výměře 65 m2 se nachází v přízemí dvoupodlažního domu. Dům je v původním stavu, má vyměněná okna z dřevěných na plastová. Byt je velice pěkný, útulný a je po kompletní rekonstrukci. V bytě pro budoucího majitele zůstane kuchyňská linka vyrobená na míru. Ponechány zde také budou vestavěné skříně na míru a je zde možné ponechat také veškerou část nábytku. Podlahové krytiny tvoří parkety a dlažba. Byt je vytápěn ústředním plynovým topením. V domě jsou novému majiteli plně k dispozici sklepní prostory a kolovna. V blízkosti domu je dostatečné množství parkovacích míst a udržované příjezdové a přístupové cesty.
V této lokalitě se nachází částečná občanská vybavenost, jako je škola 1.stupen, školka, zdravotnické zařízení, nákupní středisko, knihovna, kulturní sál a přírodní amfiteátr Kamenité sloužící k pořádání kulturních a společenských akcí.Vše v dosahu několika minut od domu. V obci je velmi dobře vyřešena autobusová doprava – spojení jezdí v pravidelných intervalech. Velmi dobrá dostupnost do okolních lokalit. Zastávku najdeme pár minut od domu. Z obce vede značená turistická trasa, kterou mohou využít pěší turisté, cyklisté a v zimě lyžaři na běžkách. Koupě nabízeného bytu je velmi výhodná investice, pro jeho lokalitu, ve které se nachází. Makléř doporučuje.
Cena: 1 400 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu v OV 3+1 v obci Vyšní Lhoty, okr. Frýdek-Místek

Listopad 10th, 2012 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.