Prodej bytu v osobním vlastnictví, o velikosti 3+1 a rozměru 73 m2 + balkón 5 m2, Praha 10, Vršovice

Cena: 6 499 000 Kč, Nabízíme k prodeji pěkný a slunný byt o velikosti 3+1, a rozměru 73 m2 + balkón 5 m2, v osobním vlastnictví. Nachází se v pátém podlaží, dobře udržovaného a spravovaného, šesti podlažního, cihlového domu s výtahem. Je situován v ulici Moskevská, která se nachází v oblíbené pražské čtvrti Vršovice, v těsné blízkosti Heroldových sadů a parku Gröbovka.
Byt je vhodný k rekonstrukci. Plastová okna z ložnic jsou orientovány východním směrem, rozměrný balkón a obývací pokoj západním, do vnitrobloku. Podlahu v pokojích tvoří parkety, v kuchyni PVC, v koupelně a WC, dlažba. V chodbě jsou rozlehlé zabudované skříně a dvě komory. Teplo a teplou vodu zajišťuje plynový kotel pro celý dům. Součástí bytu je sklep o rozměru 4 m2. Poplatky za užívání bytu činí cca 3 500,-Kč/měsíc. V blízkosti je hodně zeleně a veškerá občanská vybavenost. Dostupnost MHD do centra cca 5 min, pěšky 20 min. Na koupi je možné čerpat hypoteční úvěr, který Vám za výhodných podmínek pomůžeme získat.Jelikož do počátku inzerce nebyl předložen PENB, je tato nemovitost dočasně zařazena do třídy G.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu v osobním vlastnictví, o velikosti 3+1 a rozměru 73 m2 + balkón 5 m2, Praha 10, Vršovice

Červenec 25th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.