Prodej bytu 3+kk 56 m² Praha 8

Cena: 4 400 000 Kč, Dovoluji si Vám nabídnout družstevní byt s krásným výhledem v klidné lokalitě Praha 8 – Bohnice. Byt je dispozičně řešen jako třípokojový s kuchyňským koutem, výměra jednotky obytné plochy činí 56m2, přičemž k bytu náleží sklep a balkón.
Byt se nachází ve 12. nadzemním podlaží zrekonstruovaného panelového domu (zateplení, nový výtah, nová střecha, společné prostory, vstupy do domu atd.)
Byt prošel částečnou rekonstrukcí, voda, elektřina, zděné jádro, podlahy atd.
V současné době se byt pronajímá na roční pronájem, smlouvu je možné vypovědět (1 měsíc) nebo nechat doběhnout do 30.09.2020. Čistý výnos je 12.500,- měsíčně.
Jedná se o družstevní byt, kde zbývá doplatit anuita ve výši cca 100.000,-, po doplacení anuity, lze byt převést do osobního vlastnictví okamžitě, ze strany družstva je vše připravené a SVJ je už založené.,
V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost – školy, školky, nákupní centrum, lékárna, restaurace, Aquapark Šutka, Zoo, botanická zahrada.
Autobusová zastávka Zhořelecká 3 minuty chůze.
Hypoteční úvěr je možný jen v případě zástavy jiné nemovitosti.
Energetická náročnost není v současné době k dispozici, tudíž uvádíme nejhorší tedy G. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 3+kk 56 m² Praha 8

Červen 2nd, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.