Prodej bytu 2+kk Ostrava Hrabůvka J.Herolda

Cena: 949 000 Kč, Hledáte byt do kterého je možné se ihned nastěhovat, je na výhodném místě s dobrou dostupností a za rozumnou cenu? V tom případě se Vám možná zalíbí nabídka tohoto bytu s dispozicí 2+kk o velikosti 59m2 se dvěmi balkony na ulici J.Herolda (Ostrava-Hrabůvka). Jedná se o byt ve 3 podlaží, v domě s výtahem a po celkové revitalizaci. Byt je v původním, avšak udržovaném stavu. V uzavřené chodbě do které mají přístup pouze majitelé dvou sousedních bytů, naleznete samostatnou komoru která také patří k nabízenému bytu.
Pokud zvažujete koupit byt k pronájmu, tohle je dobrá volba. Nejsou nutné žádné stavební úpravy, byt s přehledem poslouží mladým lidem jako startovací byt. Pokud sami hledáte svůj první byt, neváhejte. Byt je v dosahu všech důležitých oblastí pro život – městská hromadná doprava, obchody, restaurace, základní i mateřská škola, několik dětských hřišť… Byt je v družstevním vlastnictví, nicméně s možným převodem do vlastnictví osobního, tudíž na něj lze čerpat hypoteční úvěr. Navíc neplatíte daň z nabytí nemovitých věcí!
Pokud byste chtěli nezávazně poradit s financováním, mám pro vás mého kolegu, který si na vás rád udělá čas a vysvětlí Vám, jak můžete u financování takovéto nemovitosti ušetřit. Pokud máte ještě nějaké dotazy nebo pokud chcete byt vidět, zavolejte nebo napište mi a domluvíme termín osobní prohlídky, případně doplním Vámi požadované informace.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+kk Ostrava Hrabůvka J.Herolda

Duben 8th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.