Prodej bytu 2+1 70 m² Praha 1

Cena: 12 420 000 Kč, Hledáte klidné bydlení v samém centru Prahy nebo investiční byt se skvělou polohou?
Nabízíme k prodeji elegantně zařízený a prostorný byt po kompletní rekonstrukci v srdci Prahy 1, Benediktské ulici.

Členitou dispozici 2 + 1 tvoří:
Předsíň
Šatna
Obývací pokoj
Ložnice
Kuchyň
Balkón do klidného dvora
Spíž
Koupelna
WC
Sklep v suterénu domu

Byt prošel před několika lety kompletní, velmi pečlivou rekonstrukcí včetně rozvodů vody a elektřiny, vybavení koupelny a WC. Nabízí řadu úložných možností – samostatnou prostornou šatnu, spíž, skříně, sklep. Je velmi elegantně zařízen, většina vybavení je součástí prodeje. Na podlaze leží parkety a stylová dlažba, které spolu s původními repasovanými okny podtrhují atmosféru.

Byt lze využívat jako vlastní pohodlné bydlení, které leží přímo v centru, zároveň však v klidné ulici, nebo jako investiční na dlouhodobý či krátkodobý pronájem. Pro případný krátkodobý pronájem je možné přizpůsobení dispozice na 3+ kk.

Jde o velmi prestižní a lukrativní lokalitu, z níž jsou pěšky dostupné prakticky všechny pražské pamětihodnosti, v dosahu je řada divadel, kin, restaurací, výstavních a koncertních síní a podobně. Také dopravní dostupnost je nejlepší možná, v dosahu několikaminutové chůze ke stanici metra, tramvají i autobusů.

Přijďte se podívat, zveme vás na prohlídku tohoto krásného bytu. Případné financování rádi pomůžeme zařídit za nejlepších tržních podmínek. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 2+1 70 m² Praha 1

Leden 31st, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.