Kanceláře – celých 13,3 m2 jen za 149Kč/m2/měsíc. 1982 Kč/13,3m2/měsíc

Kancelářské prostory ve velmi dobrém stavu po rekonstrukci o velikosti 13,3m² jsou přístupné hlavním vchodem přímo z ulice. Součástí kanceláří je sociální zařízení, veškeré sítě a parkování zdarma před budovou a v blízkém okolí!
Kancelářské prostory se nacházející na rušné hlavní ulici Selská 63 v centru městské části Brno-Maloměřice. Okna jsou plastové, vstupní část z ulice je tvořena hliníkovými dveřmi. Podlahu tvoří na toaletách dlažba, na chodbách linoleum a v kancelářích koberec. Radiátory jsou deskové. Rozvody plynu a elektřiny jsou zavedeny. UPC pro internet je funkční. Parkování je přímo před objektem. V blízkosti kancelářského prostoru se nachází radnice, restaurační zařízení, penzion, zastávka městské hromadné dopravy, mateřská a základní škola a další. Prostory lze využít mnoha způsoby např. jako kancelář pro finanční či pojišťovací poradce, realitní makléře, IT firmu, bankovní pobočku, kancelář pro projektanty či architekty a další. Kontaktujte nás na Info@qlinvest.cz, 724 689 208. S pozdravem Jan Štěpánek
Výhody
– 50 metrů zastávka tramvaje a autobusu
– MHD 10 min. do centra, autem 5 min.
– veškerá občanská vybavenost v nejbližším okolí
– klidné a čisté prostředí
– parkování na ulici
– budova je zabezpečena
– nástup možný ihned
– velmi dobrý stav Cena v KČ:1982

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Kanceláře – celých 13,3 m2 jen za 149Kč/m2/měsíc. 1982 Kč/13,3m2/měsíc

Červen 1st, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.