Kanceláře 34,3 m2 v Brně

Kanceláře
Kancelářské prostory ve velmi dobrém stavu o velikosti 34,3m² jsou přístupné hlavním vchodem přímo z ulice. Součástí kanceláří je sociální zařízení, veškeré sítě a parkování!
Nabízíme Vám k pronájmu nebytový kancelářský prostor o velikosti 34,3m² nacházející se na rušné hlavní ulici Selská v centru městské části Brno-Maloměřice. Kancelářský prostor s vlastním vstupem z ulice, a sociálním zařízením pro muže i ženy je součástí objektu. Okna jsou plastové, vstupní část z ulice je tvořena hliníkovými dveřmi. Podlahu tvoří na toaletách dlažba, na chodbách linoleum a v kancelářích koberec. Radiátory jsou deskové. Rozvody plynu a elektřiny jsou zavedeny. UPC pro internet je funkční. Parkování je přímo před objektem. Kancelářské prostory jsou součástí plánovaného QL Interiérového studia a součástí budovy je pizzerie. V blízkosti kancelářského prostoru se nachází radnice, restaurační zařízení, penzion, zastávka městské hromadné dopravy, mateřská a základní škola a další. Prostory lze využít mnoha způsoby např. jako kancelář pro IT firmu, finanční či pojišťovací poradce, realitní makléře, bankovní pobočku, nebo jako kancelář pro projektanty či architekty. Více na www.qlinvest.cz nebo nás kontaktujte na Info@qlinvest.cz, 724 689 208. S pozdravem Jan Štěpánek
Výhody
– 50 metrů zastávka tramvaje a autobusu
– MHD 10 min. do centra, autem 5 min.
– veškerá občanská vybavenost v nejbližším okolí
– klidné a čisté prostředí
– parkování na ulici, případně na pozemku
– budova je zabezpečena
– pronájem bez realitky a zprostředkovatele
– nástup možný počátkem ledna
– dobrý stav Cena v KČ:7546

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Kanceláře 34,3 m2 v Brně

Únor 28th, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.