Starý Petřín, stavební parcela, 1 485 m², sítě, stodola – pozemek

Cena: 990 000 Kč, Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1 485 m² v obci Starý Petřín. Pozemek je přibližně 23 m široký a 62m dlouhý. Aktuálně na pozemku v přední části se nachází torzo rodinného domu určené k..
Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1 485 m² v obci Starý Petřín. Pozemek je přibližně 23 m široký a 62m dlouhý. Aktuálně na pozemku v přední části se nachází torzo rodinného domu určené k demolici, v zadní části stojí stodola.
Na pozemku se nachází voda i elektřina, přípojka kanalizace je na hranici pozemku a zároveň se zde nachází kopaná studna s užitkovou vodou.
Obec Starý Petřín se nachází nedaleko rakouských hranic, pouhé 3 km od Vranovské přehrady a hradu Bítov. Své vyžití zde najdou chalupáři, ale i lidé, kteří hledají místo pro nový domov.
Pro více informací či prohlídku nemovitosti neváhejte kontaktovat uvedeného realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Starý Petřín, stavební parcela, 1 485 m², sítě, stodola – pozemek

Duben 23rd, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.