Šitbořice, zahrada, vinice, zastavěná plocha, orná půda, studna, sklep, 2 676 m² – pozemek

Cena: 1 700 000 Kč, Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře cca 2 676 m2 v katastrálním území obce Šitbořice. Pozemek s krásným výhledem se nachází v klidné a okrajové části obce. Součástí pozemku je podsklepená chata a dvorek. Jedná se o výbornou investici do budoucna.
Chata s číslem evidenčním je postavená před cca 30 lety, je patrová, cihlová. V přízemí je k dispozici vstupní chodba, WC, komora, jídelna, prostorná obývací místnost. V patře je půdní prostor s možností vybudovat zde místnost pro spaní. Z chaty je nádherný výhled na vinice. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva. Do chaty je přivedená elektřina, voda je řešena vlastním vrtem, odvod z WC do septiku.
V současné době jsou pozemky vedeny na katastru nemovitostí jako zahrada (1 186 m2), vinice (915 m2), zastavěná plocha a nádvoří (498 m2) a orná půda (77 m2). Všechny pozemky na sebe navazují. Pozemek je pravidelného obdélníkového tvaru o přibližné délce 152 m a šířce 25,30/12 m, je pravidelně udržovaný, terén je mírně svažitý. Na pozemku jsou vzrostlé ovocné stromy (švestky, jabloně, hrušky, třešně), dále pak ořešáky, vzrostlá lípa a vinice (cca 400 hlav vinné révy).
Přístup na pozemek je po asfaltové obecní cestě.
Obec Šitbořice se nachází v okrese Břeclav a leží 25 kilometrů jihovýchodně od Brna. V místech, kde se Dyjskosvratecký úval mění v úpatí Ždánického lesa. Je zde velmi dobrá občanská vybavenost a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N89106.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Šitbořice, zahrada, vinice, zastavěná plocha, orná půda, studna, sklep, 2 676 m² – pozemek

Duben 1st, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.