Rodinný dům, 4+1, dvougaráž, pozemek 432 m² , Hůrky, Karlovy Vary

Cena: 4 900 000 Kč, Nabízíme k prodeji dvoupatrový rodinný dům se zastavěnou plochou 100 m2. Dům s dispozicí 4+1 je podsklepený. Za prostornou vstupní verandou je vstup do kuchyně, koupelny s WC a do prostorného obývacího pokoje. Kuchyň je osazena kuchyňskou linkou se spotřebiči, v obývacím pokoji je velký krb s keramickým obkladem. Ve druhém podlaží jsou další tři pokoje se samostatným vstupem, WC a sprcha. Ve všech místnostech je položena plovoucí podlaha, ve vstupní hale je koberec. Koupelna, WC a sprchový kout jsou obloženy keramickými obklady. Ve sklepě je prádelna s vanou a další 2 místnosti pro skladování.
Z kuchyně lze vyjít přímo na terasu 25 m2 tvořenou ze zámkové dlažby. Na pozemku je dvougaráž s vjezdem ze silnice.
V domě je instalována zabezpečovací technika, v každé místnosti je rozvod televizního signálu.
Teplo a ohřev vody jsou řešeny centrálním kotlem na dřevoplyn, alternativně je možno topit elektrickým kotlem. Do domu je napojena studená voda, elektřina 400V a městská kanalizace. Fasáda domu je zateplena.
Hůrky jsou malou obcí u Karlových Varů směrem na Prahu, samosprávou příslušné k městu. Je zde stanice MHD. Obec je položena nad městem v nadmořské výšce 600 m n. m., což společně s okolními lesy znamená čerstvé a čisté ovzduší.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N86874.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Rodinný dům, 4+1, dvougaráž, pozemek 432 m² , Hůrky, Karlovy Vary

Září 28th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.