RD 5 + kk, 175 m², Řeporyje

Cena: 19 000 000 Kč, Dovolujeme si Vám nabídnout dvoupatrový řadový dům s uspořádáním 5+KK, který vás nadchne velkorysými obývacími prostory. Užitná plocha včetně garáže činí 175 m². Promyšlená vnitřní dispozice, přímý vstup na oplocenou zahradu s možností dobudovaní terasy a použití nadstandardních materiálů poskytnou pohodlí a prostor celé rodině. Technická místnost schová technologické zařízení a zároveň poslouží pro další úložné prostory. V garáži bude dostatek místa na auto i na vybavení pro vaše koníčky.

V 1. NP se nachází předsíň, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, komora, ložnice, dvě koupelny s toaletou .
Ve 2. NP najdeme halu, 3 ložnice, z nichž 2 mají vlastní koupelnu s toaletou a technickou místnost. Parkovací stání pro 1 vůz a je k dispozici i venkovní sklad.
Tepelné čerpadlo jako největší možná pomoc, pro nadcházející nejisté období v oblasti energii, rekuperace pro zkvalitnění Vašeho životního standardu, hliníková okna Schueco, patří mezi top výrobce oken na celém světě a mnoho dalšího najdete, už ve standardu našich domu. S tímto domem si nekupujete jen novy domov, ale je to zároveň skvěla investice.
Parkovací stání pro 1 vůz a je k dispozici venkovní sklad.

Kontaktujte mě na
e-mailu: barbora.nemcova@tgx.cz
mobilním telefonu: 603423123

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: RD 5 + kk, 175 m², Řeporyje

Únor 1st, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.