RD 3+kk, garáž, výjimečný poz. 683 m² , Chocerady, Samechov, Praha Chodov 35 km, řeka Sázava, vlak.

Cena: 4 990 000 Kč, Hledáte-li jedinečné a klidné místo pro život, vítejte v naší nabídce rod. domu v obci Chocerady, Samechov, na překrásném a malebném místě Sázavska s krásnými výhledy do přírody.
Exkluzivní prodej udržovaného patrového zděného RD 3+kk se zastavěnou plochou 97 m2, rozloženou do dvou ložnic 11,79 + 12,13 m2, obytné kuchyně 10,93 m2, chodby 5,72 m2 se samostatnou toaletou 1,12 m2, prostorem se sprchovým koutem a umyvadlem, zádveřím 2,04 m2.
Lze využít i podkroví, které není obydlené.
Zděná garáž o vel. 25 m2 stojí na zahradě u vjezdu na pozemek, je celá dvoukomorově podsklepená 20 m2, suchá a disponuje i úložným prostorem pod střechou. Příjezdová cesta je obecní.
Dům je připraven k okamžitému bydlení či možné přestavbě nebo modernizaci na základě projektové dokumentace, kterou vlastník pro nové zájemce přenechá.
Vytápění je lokálními kamny na dřevo nebo uhlí a elektrickými přímotopy, objekt má dva komíny.
Výhodou je obecní vodovod s výbornou pitnou studniční vodou, odkanalizování je řešeno vlastní novou jímkou 8 m3 a k dispozici je elektřina 220V i 380V.
Udržovaná prosluněná zahrada se starými jabloněmi plodícími výborná jablíčka je úžasným relaxačním místem.
Na pozemku je také dřevěná kůlna s úložnými prostory a oddělená část zahrady s výběhem pro slepičky a kurníkem.
Architektem byly vyhotoveny modelace možných nových prostor včetně přístavby terasy s možností vytvoření až 140 m2 užitné plochy (plus terasy) s využitím stávají zast. plochy. Je možno zastavět až 40% pozemku dle platného územního plánu.
Na vyžádání zašlu plánky a přesný popis této milé nemovitosti s překrásnými západy slunce.
A budete-li mít chuť na procházky, je tu spousta krásných míst a občerstvit se můžete ve vyhlášené restauraci Marjánka, která se nachází v krásném prostředí Posázaví, na soutoku Jevanského potoka a kouzelné řeky Sázavy.
Občanská vybavenost je v Choceradech, 5 min. vozem. Vlak směr Praha přes Čerčany je v Samechově, bus PID 465 také.
Řekněte si o prohlídku a velmi ráda se s vámi potkám. ¨
Financování pomůžeme zajistit s naším hypotečním makléřem.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N88722.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: RD 3+kk, garáž, výjimečný poz. 683 m² , Chocerady, Samechov, Praha Chodov 35 km, řeka Sázava, vlak.

Březen 29th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.