Pronájem skladu 524 m² Praha

Cena: 52 336 Kč, Rozlehlé skladové prostory 523,36 m2 v přízemí administrativně-obchodní budovy HAMILTON HOUSE na rušné Sokolovské třídě v blízkosti křižovatky Balabenka, na rozhraní Libně a Vysočan.

Skladové prostory se skládají ze šesti na sebe navazujících místností. Výška stropů od 2,3 m do 2,6m. Přístup je možný z nádvoří objektu (vrata 2,35 x 2,35 m) nebo i ze samotného objektu. Na prostorném nádvoří před sklady je možná pohodlná nakládka – vykládka nákladních vozidel. Nájemce si může po domluvě s pronajímatelem prostory upravit nebo přepažit dle svých potřeb.

Nájemci je k dispozici nonstop ostraha, kamerový systém, centrální vytápění i chlazení, počítačové a telefonní sítě, noční trezor, mini sklady, nákladní výtah, příjezd nákladním vozidlem, možnost parkování.

Cena pronájmu:
měsíční nájem 100,- Kč / m2 + DPH
měsíční poplatek za služby a energie 70,- Kč / m2 + DPH

Skladové prostory jsou volné ihned, doba pronájmu dle dohody. Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií. Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem skladu 524 m² Praha

Srpen 25th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.