Pronájem skladu 1 m² České Budějovice

Cena: 0 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem služeb logistického centra, které se nachází ve městě České Budějovice v areálu Lašek logistics s.r.o., ul. U Sirkárny.
Nabízí veškeré logistické služby v podobě skladného na paletách, v regálech, s možností rezervace od 1 až 1100 palet s pokrytím veškeré skladové manipulace a zajištění evidence skladovaného materiálu v Excelu na bázi přijatých / vydaných palet. Dvousměnný provoz po-pá od 6:00 do 20:00 hod.. Manipulace probíhá vysokozdvižnými vozíky, ručními paletovými vozíky a též retraky, které jsou řízeny poloautomatickým indukčním systémem. Aktuálně dokážeme odbavovat jeden kamion za hodinu, ale v případě zákaznické potřeby lze dohodnout prakticky cokoliv – např. vy/nakládat tři kamiony najednou. Samozřejmostí je zajištění tuzemské i mezinárodní dopravy po celé Evropě. Skladovací prostory jsou elektronicky zabezpečeny, areál střeží nonstop hlídací služba a vnitřní skladovací prostory jsou komplet vybaveny kamerovým systémem. Zajišťování tuzemské i mezinárodní dopravy po celé Evropě. Logistické centrum dlouhodobě spolupracuje s mnoha výrobními závody – např. s firmou Bosch na poli automotivního průmyslu. Samozřejmě disponuje veškerou potřebnou ISO certifikací pro spolupráci s automotivními partnery. Za pozornost jistě stojí také to, že pro Bosch provádí skladovou manipulaci v taktu 1paleta/á minuta. Mezi další dlouhodobé partnery patří firmy Kern Liebers, Propesko, MekTec. Více informací Vám poskytne realitní makléř Pavel Čada. Ev. číslo: 641084.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem skladu 1 m² České Budějovice

Únor 27th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.