Pronájem rodinného domu, 97 m²

Cena: 25 000 Kč, Splňte si svůj sen a pokračujte v tradici původních majitelů o udržitelné ekofarmě. Daří se zde všem druhům ovoce a zeleniny. Můžete dokonce navázat na chov hospodářských zvířat a vyhnout se tak stresu ze zdražování některých potravin. Budete totiž v každém ročním období hodovat z vlastních zdrojů.
3+kk na košatém pozemku, kde vám budou patřit i dva rybníčky
Na úctyhodných 3 882 metrech čtverečních kypré půdy u Příbrami se nachází dvoupatrový dům, ale také vše potřebné k provozování dnes tak výhodné ekofarmy. Jedná se o celoročně obyvatelnou nemovitost, případně je skvělým adeptem na chalupu či letní sídlo. V přízemí se rozprostírá obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s WC a další samostatná koupelna. Zajímavostí je „chodbové“ zádveří, které můžete vyzdobit jako zimní zahradu. V prvním patře pak vstoupíte do prostorného pokoje, ve kterém se bohatě vyspí až čtyři lidé.
S výnosnou zahradou budete potravinově soběstační
Stávající plochu využijete v plné míře jako menší ekofarmu, na které budete pěstovat ovoce, zeleninu a chovat hospodářská zvířata. Můžete se tak radovat, že jste potravinově soběstační, či se rovnou pustit do drobného podnikání. Součástí zahrady jsou dva rybníčky a také garáž.
Unikátní město spojené ze dvou je posazené v krajině připomínající Itálii. Svůj rodokmen zde započali stateční Vítkovci
Město Sedlec-Prčice se nachází ve středních Čechách v okrese Příbram. Spíše než svým dvojnáměstím je známé každoročním květnovým pochodem z Prahy. Dvě samostatné obce Sedlec a Prčice se spojily až v roce 1957 a dodnes je od sebe rozeznáte. V centru Prčice na Vítkově náměstí stojí kostel sv. Vavřince. Místní statečný rytíř Vítek z Prčice se stal praotcem rozvětveného rodu jihočeských Vítkovců – jejich znak s pětilistou růží je vůbec prvním známým českým šlechtickým rodovým znakem. Přes kamenný most se sochami pak dojdete do Sedlce. V dalších 34 osadách, které pod Sedlec-Prčice patří, žije na 2 900 obyvatel.
Místní zvlněné krajině posázené rybníky se přezdívá Český Merán, připomíná totiž italské město Merano. Nejznámějším místem v těsném blízkosti obce je lyžařský areál Moninec. Cyklistika, bikepark a běžkování Jistebnickou vrchovinou jsou jen některé z kratochvílí, které zde můžete podniknout.
Klíčové parametry nemovitosti
– Nemovitost 3+kk na velkém pozemku o rozloze 3 882 m2, součástí jsou 2 rybníčky
– Dvoupatrová nemovitost má užitou plochu 97 m2, garáž 47 m2
– Obývací kout s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s WC i samostatná koupelna
– V prvním patře prostorný pokoj s manželskou postelí, pohovkou a další postelí
– Stávající plochu jako menší ekofarmu (ovoce, zelenina, hospodářská zvířata)
– Obec Sedlec-Prčice má základní občanskou vybavenost.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N96214.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem rodinného domu, 97 m²

Srpen 24th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.